Naturavetal Canis Plus sušené kozí mléko 500g

Sušené kozí mléko v prášku

Položka byla vyprodána…
399 Kč
Dostupnost: Momentálně nedostupné
Kód: NAT-3501
Naturavetal Canis Plus sušené kozí mléko 500g

Detailní popis produktu

Kompletní holistická mléčná náhražka pro novorozené savce. Kozí mléko je velmi lehce stravitelné a plné cenných vitamínů, tuků a bílkovin. Je vhodným zdrojem živin. Podporuje funkci střev, posiluje imunitní systém a zvyšuje odolnost zvířete.

Přirozeně čisté sušené kozí mléko pro odchov štěňat ke krmení seniorů. Jako lehce stravitelný, hodnotný zdroj vitamínů, tuků a bílkovin je povzbuzujícím zdrojem živin pro každého psa. Podporuje vitální střeva, posiluje imunitní systém a zvyšuje odolnost. Sušené plnotučné kozí mléko Canis Extra má vysoký podíl bílkovinných látek (aminokyselin), minerálních látek, stopových prvků a vitamínů, díky čemuž je jedním z nejvýživnějších krmných doplňků v sektoru mléka, což má velmi pozitivní vliv na vývoj a vývoj psa. zdraví. Díky mastným kyselinám s krátkým a středně dlouhým řetězcem (na rozdíl od kravského mléka s mastnými kyselinami s dlouhým řetězcem) je kozí mléko lépe snášeno, pomáhá při střevních poruchách a kožních onemocněních a aktivuje obnovu buněk po závažných onemocněních. Jejich proteinové a tukové molekuly jsou velmi jemné, a proto je lze snadno trávit, aniž by zatěžovaly kardiovaskulární systém nebo metabolismus tuků. Kozí mléko svými zásadotvornými vlastnostmi podporuje i přirozenou detoxikaci organismu. Příroda má vždy ta nejlepší řešení: přirozeně vysoký obsah vitaminu D a A skvěle přispívá k vývoji mladých zvířat - protože střeva a imunitní systém jsou v štěněcím věku zvláště napadány. Je to dobré i pro fyzickou kondici psí matky. Při odchovu štěňat nabízí Canis Extra sušené plnotučné kozí mléko v prvotřídní nutriční kvalitě od prvního dne – pro harmonický růst. Ať už jako náhrada mateřského mléka, v případě nedostatku mléka u kojící feny nebo jako doplňkové krmivo pro velké vrhy - jako původní zdroj potravy Canis Extra plnotučné kozí mléko v prášku poskytuje organismu vše, co potřebuje k rozvoji a přispívá ke zdravé kostní struktuře štěně, stejně jako vývoj chrupavek, pojivové tkáně a svalů. Starší, slabá zvířata těží z vysoké stravitelnosti se současným přísunem živin během životně důležité léčby.

Cca 100 g Canis Extra sušeného plnotučného kozího mléka smíchaného s 1 l vlažné vody poskytne 1 l plnotučného kozího mléka.

Jako doplňkový zdroj energie a pro podporu ve stáří nebo ve fázi rekonvalescence by se měla menším psům do 15 kg podávat ½ - 1 polévková lžíce denně, psům nad 15 kg 1 - 2 polévkové lžíce. Canis Extra sušené plnotučné kozí mléko lze přimíchat do hlavního krmiva nebo smíchat s vlažnou vodou jako speciální svačinu.

Při odchovu štěňat závisí na množství potřebného sušeného plnotučného kozího mléka zdravotní stav matky, velikost vrhu, plemeno a samozřejmě individuální potřeby jednotlivých štěňat. V těchto případech vám náš tým odborníků rád poradí.

Tipy na přípravu:

Na každou polévkovou lžíci (cca 10 g) sušeného plnotučného kozího mléka přidejte 100 ml vlažné vody.

Pro větší množství: Požadované množství sušeného plnotučného kozího mléka Canis Extra pomalu smíchejte s malým množstvím vlažné vody a nechte krátce odstát. Poté za stálého míchání vmícháme zbylou vlažnou vodu, dokud nebude mít konzistenci mléka.

Složení:

  • čisté kozí mléko v prášku 100%

 

Analytické složky:

  • Surový protein 27,10%
  • Tuku 33,10%
  • Laktóza 30,20%
  • Hrubý popel 6,10%
  • Obsah kyseliny 0,11% (mléčná kyselina)
  • Vápník 0,95%
  • 0,80% fosforu
  • obsah vlhkosti 2,40%

 

Výrobce: Naturavetal GmbH & Co. KG, Nordstraße 9, 49086 Osnabrück, tel.: +49(0)541-760 266 760, www.naturavetal.de, info@naturavetal.de

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: